ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.
קידוח בטון
shadow1

קידוח בטון
 חברת ניסור בטון ישראל מתמחה במתן מענה לקבלנים בנאים ומשפצים לשינויים על ידי ניסור בטון ובנוסף אפשרות של קידוח בטון בקטרים שונים באופן מקצועי. אם את פעולת הניסור מבצעים בעזרת מסורים שונים או שרשרת ניסור, אז את כל הקידוחים מיישמים עם מכונות קידוח תוך שימוש במקדחים בקטרים ואורכים משתנים. כל קידוח בטון בהתאם לדרישות ותנאים טכניים בשטח.

קידוח בטון ברצפה

קידוח בטון ברצפה

לא כל מקדחה שכיחה המצוייה בידם של קבלנים מתאימה לפעולת קידוח בטון מקצועי שיוצר קידוחים אסטטים חלקים ונקיים המיועדים להנחת תשתית של צינורות שונים כגון מים חשמל או גז למזגן, צוהר למזגן חלון, ארובות ופתחי איוורור בגגות ועוד. . קוטרו של הקדח נע בין כמה סנטימטרים ועד 20 סמ ויותר, במיוחד אם מנסים לשלב צנרת מים קולחין ודולחין עם רוחב גדול וגבוה של 4 עד 6 צול חשוב מאוד להשיג תכניות בניה קיימות או לוודא כי בתוך הקיר או הגג המיועד לקידוח – אין תשתית חשמל או צינורות של מים וכדומה. המקדח אינו יכול להבדיל בין בטון לבין תשתיות אלו ויחתוך אותם בין רגע. לגבי ברזל אשר נוצק בתוך הבטון ונועד להוסיף חוזק ויציבות – אין בעיית חיתוך. המקדח חודר וחותך אותו באותה מידה כאילו היה אבן או בטון רגיל. בעת התקנת מזגן בגג של בית אשר כל הגג יצור בטון מזויין ועוביו לפחות 20 סנטימטר, קיים צורך להעביר את אותם מובילים בין אם הינם חוטי חשמל או צינור אחר, אין צורך לבצע ניסור בטון בחלק זה של הגג. ישנם מקדחי בטון ומיכון מתאים לצורך קידוח בבטון גם אם הוא חזק מאוד. חציבה של הגג עם פטישון רוטט ואלים תרעיד את כל הבית ותיצור רעש מחריש אוזניים, ולבסוף גם הקדח או החור שנוצר יהיה מרובה בפינות חדות וגסות שלא להזכיר את הליכלוך והאבק הרב שעוד יתפזר בחלל החדר מתחתיו.

מיכשור קידוח בבטון

קידוח בבטון

קידוח בבטון

אפשרויות הקידוח בבטון עם מכשירי קדיחה שונים כגון : מכונת קדיחה המרותקת לרצפה ואפילו מקדח ידני אבל למכשיר זה יש בעיית הגבלת קוטר משום היותו נישא על ידי העובד והעוצמות הפועלות בעת הקידוח גבוהות ומקשות על אחיזה יציבה. קידוח בטון תהליך הקידוח פשוט לכאורה ובתנאי שנעשה כייאות. תחילה קודחים עם מקדח רגיל או פטישון קדח חודר דק ורגיל. הוא ישמש לעיגון ויציבות המקדח הגדול. ואז קודחים בזווית אחידה ללא הטיות הצידה ולאט. ניסיון להפעיל לחץ פיזי חזק מאוד יותר מהנדרש או למהר עוד עלול לפגוע במקדח ואפילו לשבור אותו. בעת הקידוח נוצר חום גבוה מאוד ויש לצנן את המקדח בקביעות עם מים נוזלים לאורך כל החדירה בתוך המשטח ועד קדה או שתיים מסויומה כדי לקרר את האיזור והמקדחה. לאחר ששולפים את המקדחה מהמשטח ניתן למצוא את הבטון שניקדח בתוך חלל המכשיר, אבל לא תמיד.

Call Now Buttonחייגו