ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.

ניסור בטון מדוייק בצפון

Category: ניסור בטון בצפון

ניסור בטון מדוייק בצפון
גם במהלך הקמת בניין או דירת מגורים נידרשת לעיתים קרובות פעולה של ניסור בטון מדוייק להטמעת שינויים מבניים. על פניו נדמה כי תמיד בסיום הבניה, או לפחות בשלב שלאחר יציקת יסודות בטון של מבנה כגון בית פרטי צצים אי אלו רעיונות חדשים של הלקוחות אשר מבקשים לבצע כמה שינויים.
בבניין שלא כמו בענפי יצור אחרים – השינויים אינם קלים מבחינה טכנים ומעשית פרופר בשטח. על הנייר וגם בדימיון – הכל סביל ונסבל. במציאות…הדברים שונים במהותם. אם מישהו החליט בשלב מתקדם של הבניה להגדיל או לשנות את שלד הבטון של המבנה – האפשרות היחידה המתאימה היא ניסור בטון.
דוגמה אחת הינה הגילויי המפתיע של זוג כי הקיר של הממד פונה ישירות אל המזרח ומן הסתם נתון זה יוצר בעיה של בידוד. ידוע שבטון מוליך חום בצורה טובה מאוד וגם ניסיון של ציפויי בחומר מבודד לא יעלים אותה לחלוטין, ואפילו טומנת בחובה עלות כספית גבוה יחסית. גם החלטה של לקוח בבנייה פרטית לנסר מדרגות בטון המובילות לחדרון שייעודו להיות מחסן ובמקומם לחפור מרתף מתחתיו אשר ימלא את אותה מטרה בידיוק מצריכה התערבות של צוות ניסור בטון מומחה.

ניסור בטון בצפון – אנו מציעים שרות ניסור בטון בצפון הארץ החל מקריית שמונה, נהריה עכו  ודרומה משם עד חדרה והמרכז. הפרוייקט הזה בצפון הארץ הציע קשיים טכניים הקשורים למבנה כגון גג שנוצק באלכסון בזווית של 22 מעלות. דירה צמודה שגבלה במבנה הזה. לאחר מדידות ובדיקות הוכנה תוכנית והפעילות בוצעה בזהירות ייתרה – ואכן כבר בסוף היום הלקוח ומפקח הבניה מטעמו היו מרוצה מעל ומעבר לציפיות.

ניסור עומד לצידם של בנאים וגם לקוחות במיקרים של טעויות או בעיות שנוצרו בשטח גם אם התוכנית המקורית נבדקה בשנית ובשלישית ואושרה על ידי כל הצדדים לשביעות רצונם. הנדסת הבניה הינה תחום מדוייק על הנייר ועל שולחן השירטוטים. במציאות ייתכנו לעיתים צרות ובעיות שלא היה ידוע על קיומם, ולעיתים גם הגבלות בירוקרטיות שרק מעיבות ומעכבות את המהלך. לכן כשצריך לבצע כמה תיקונים בשלד של בטון – כיום הפעולה אפשרית ויכולה להתמקד במדוייק בשטח או רכיב מסויים אשר יש לנסר או להסיר אותו כליל ולנתק אותו מהמבנה.
בעבר האפשרות לא היתה זמינה ופשוט הובילו שופל או מחפרון או כלי אחר אשר הרס ופירק את היחידה לצורך בניה מחודשת עם השינויים הנידרשים. היום האמצעים הטכנולוגיים והכלים ההנדסים העומדים לרשותנו מאפשרים ביצוע מדוייק וניסור מדוייק עוד יותר. אין צורך לפרק את הכל אלא רק את החלק הסורר. ישנם מסורים המיועדים לנסר בטון עד גדלים בינוניים של עשרות סנטימטרים רוחב. ולעומתם ישנם שרשראות מיוחדות – ומאוד מסוכנות למי שאינו מקצוען – אשר ינסרו את הבטון גם אם הינו ברוחב של מטר ואף יותר.
רק אל תטעו ותחשבו שהניסור של בטון פשוט וקל. מנהלי עבודה בשטח נוטים לחשב טווח ביטחון של 10 סנטימטר מגבול האל חזור של הניסור. כך שאם חלילה וחס יארע תאונה או סטיה נדירה של המסור – לא ייגרם נזק לשאר חלקי הבטון שצריכים להישאר עומדים על קנם. אותם קירות בטון או מרכיבי מבנה אשר עשויים מבטון ויש להשאירם. כך שרמת הדיוק הינה פועל יוצא של נתוני החלקים המנוסרים והאחרים שצריכים להמשיך להחזיק את שאר המבנה.
רק מומחים שעוסקים בניסור בטון כמה שנים ידעו להגיע לאתר הבניה, לבדוק למדוד ולחשב ולתכנן את החיתוך עם מסור או שרשרת. יידאגו להבטחת בטיחות הנוכחים הדרושים במקום – ואף בתום הניסור יפנו את כל חלקי הבטון המנוסרים למטמנה או איזור קליטת פסולת בניה מאושרת.

Call Now Buttonחייגו