ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.

ניסור רצפת בטון לצינור

Category: ניסור בטון במרכז, ניסור בטון בצפון, ניסור בטון בתל אביב

ניסור בטון לצנרת מים

שירות מיוחד של ניסור רצפת בטון להוספת צינורות. מיועד עבור אנשים פרטיים המשפצים את הבית או קבלני שיפוץ. תשתיות הולכת המים בצינורות עוברות ברצפה ובקירות הבית. בעבר התקינו צינורות ברזל, שרובם עם השנים נטו להחליד. לא רק זה, הם נטו לצבירת לכלוך וחלודה שגם סתמה את מעבר המים. כיום מעדיפים להשתמש ב SP המכילים בתוכם גם מתכת שזורה. הם עמידים עד לחץ מים של עשרות אטמוספירות. החיבור מיוחד עם קונקטורים יעודיים. לכן אם רוצים חדש – זה לא חייב להיות מעל פני הקרי או הרצפה. אין צורך לחצוב בכלל. בעבודת ניסור וחיתוך בטון בצורה מקבילה פותרים את הבעיה. הניסור מבוצע פעמיים במרווח מספיק להנחת הצינור כולל הכיסוי המבודד.

ייתרונות ניסור הבטון לעומת שבירה

פעם לפני הרבה שנים אם רצו להתקין צינור למזגן – חצבו בקיר. לקחו כלי חציבה שמכים בקיר ושברו. כך עבדו עם כלי חציבה ידניים ושברו את הקיר. כמעט תמיד גרמו נזק לבלוקים, ייצרו סדקים ויצא ממש עקום ולא אחיד. הייתרונות של ניסור בקיר בטון עם מסור יהלום – רבים :

  • דיוק ואסטתיות לעומת שבירה בפטישון
  • נקי ופחות מלכלך, חלק הקיר מוסר כיחידה אחת
  • לא מלכלך כמו החציבה שגורמת לפיזור חלקי טיח ובלוקים במקום.
  • מהיר יותר בהרבה ויוצר מקום מתאים למעבר הצינורות.
  • לא גורם נזק לקיר ולחלקיו כמו סדקים, או קילוף טיח ושבבי בלוקים.

פרוייקט ניסור בטון בתל אביב

לאחרונה הוזמנו על ידי קבלן בניה לאתר. הוא ביקש לבצע תעלה בבטון קיים עבור הנחת צינורות מים חמים עם בידוד. ניסור בטון וקידוח בתל אביב זה דבר שיגרתי עבורנו, כולל חיתוך רצפה מבטון מזויין עם פלדה. ז רצפה בעובי ממוצע של 20 סמ, והיא בהחלט היתה חזקה מאוד. התקנו את המסור המיוחד עם היהלומים לפי הסימון של המהנדס במקום. תחילה חתכנו ברצפה את הקו הקרוב אל הקיר, ואחרי כן את המקביל אליו במרחק של 30 סמ, כדי שיספיק לצינורות ממש רחבים. בסיום רק היינו צריכים לשלוף את מקטע הבטון המזויין שחתכנו, ולפנות אותו למילי אשפת חמרי הבניין.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר כדאית – פנו אלינו. – ההצעה ללא תשלום ואין התחייבות !

שם (חובה)

מספר טלפון לחזרה

תוכן הפניה

 

 

 

Call Now Buttonחייגו