ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.

ניסור מדרגות בטון

Category: ניסור בטון בדרום, ניסור בטון במרכז, ניסור בטון בצפון

ניסור מדרגות בטון.

כאשר מעוניינים לפרק או להסיר מדרגות אשר יצוקות מבטון אפשר לבצע זאת בכמה אופנים. הראשון עם כלי חציבה פטישונים ופטישים כבדים בכוח. הצרה הגדולה שמעידה על חיסרון בפעולה אלימה זו – הינו נזק לשאר המבנה. באופן חד משמעי – נוצר נזק. שהרי מדרגות הבטון נוצקו לשאר המבנה ומחוברות אליו עם לא מעט מוטות ברזל. ניסיון לעקור את המדרגות בפטישונים וכלי חציבה יבתקו במקרה הטוב יחד עם עוד חלקי בטון מהמבנה שאליו הם מחוברות. במקרה יותר חמור יגרם סדקים ושבר במקום סמוך מאוד לחיבור שהיה בין המדרגות לקיר. סדקים יערערו את חוזקו של המבנה ואת יציבותו לאורך שנים.

מסור לניסור בטון

משום כך משתמשים במסור בטון בכי להצליח במשימת ניסור מדרגות הבטון הללו. תחילה לבצע מדידה וסימון בפועל היכן צריך לנסר. אחרי כן יש לקבע את המסילה שעליו נע מסור הבטון עם המנוע. להרחיק את מי שאינו צריך להיות במקום. ללבוש את ציוד המגן כגון קסדה כפפות ומשקפי מגן ולהתחיל. בתחילה מפעילים את המנוע אשר מתחיל לסובב את מסור הבטון. לאט ובבטחה יש להתחיל לחדור את הבטון בזווית אנכית של 90 מעלות. כל זאת לא במהירות גדולה. לאחר שהמסור חדר את הבטון יש להגביר מהירותו ולהמשיך לחתוך עד לקצה השני המסומן. ניסור בטון או חיתוך בטון זה היינו הך מבחינת אנשי המקצוע. אולם ישנם אחדים אשר טוענים כי קיים הבדל שהרי ישנה שרשרת יהלום אשר חותכת ולא מנסרת. הוויכוח הוא לעיניין כאן. העיקר שמקפידים על בטיחות ועובדים באופן מקצועי.

מדרגות בטון

ברוב הבתים המודרניים אלו מדרגות בטון תלויות. כלומר רק דופן אחד של המדרגה מקובע לקיר הבטון במצב אופקי. בארץ נוהגים להתקין ציפוי או חיפוי על המדרגות. ישנם לא מעט חומרי בנייה ואחרים למדרגות. החל משיש או פורצלן יחודי ועמיד לשחיקה. קורה לא מעט שאנו מגלים שאין כזה. כלומר ביצעו החלקת בטון על פני המדרגות וזה נראה ממש כאילו שיש מבריק בגוון אפור כהה. בכל מדרגה תמיד תמצאו מוטות פלדה ורשתות אשר הוסיפו אותם לתבנית בעת היציקה. בטון מזויין כזה מבטיח עמידות לתקופה ארוכה. גם שומר על גמישות ומונע התפרקות. וכאמור למסור היהלום אין בעיה מיוחדת לחתוך גם את מוטות הפלדה הללו.

Call Now Buttonחייגו