ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.

ניסור בטון במשרד

Category: ניסור בטון בדרום, ניסור בטון במרכז, ניסור בטון בצפון

ניסור בטון במשרד לחלון ויטרינה

ביצוע מדוייק של ניסור בטון באיזור תל אביב, עם מינימום לכלוך ומינימום רעש. באיזור המרכז, לרוב בבנייני המשרדים יש מעט חלונות ויטרינה אל הנוף. למה ? לא ממש ידוע מדוע בנו זאת כך. העובדים במשרד תמיד יעדיפו נוף פתוח במיוחד אם המשרד נמצא בקומות גבוהות. לפני שהתחלנו, היה בקיר החיצוני בקושי חלון של 1.5 מטר מרובע. עם פתיחה של חלון כלפי מטה, ולא ממש עד לקצה החלון. אנו כמומחים בתחום עבודות בטון ופירוק הגענו מוקדם בבוקר. הקומה כולה היתה ריקה מאנשים, ופונו כל הרהיטים לצד שני של המשרד. קיבלנו מידות מדוייקות מהאדריכלית ומנהל הפרוייקטים במקום. מדדנו וחיברנו את מסור היהלום לדופן הקיר שבו נדרש חיתוך בטון בקו ישר אנכי. מנהל העבודה של קבוצת הניסור והקידוח אישר להתחיל. הדיסק העגול החל להסתובב, וכשקירבנו אותו לקיר החל לחדור אליו. בהתחלה רואים רק קו שטחי של החיתוך ובהמשך המסור מעמיק לתוך הקיר.

ניסור בטון ללא לכלוך

צריך לאמר את האמת – אין דבר כזה ללא לכלוך. בתהליך הניסור והקידוח בבטון נוצרת פסולת מאבק הבטון והמים. אותם מים זורמים על קצה המסור או המקדח לצרכי צינון. כאן הטעות : המים אמנם לוכדים את גרגרי האבק שמתפורר מהבטון. האבק אינו מתפזר לחלל החדר, אבל הוא מוזרם על פני הרצפה בשטח העבודה. אפשר ללכוד את המים הללו עם אבקת הבטון לתוך דלי. זאת רק במקרה של קידוח בטון מקצועי. אבל בעת חיתוך עם מסור יהלום, כל העיסה נוזלת על הרצפה, חלקה מתפזרת לסביבה הקרובה. קוראים לסוג זה של עבודה ניסור בטון רטוב, כי המים מרטיבים את מסור היהלום ואת הבטון שהוא חותך.

חיתוך בטון לחלקים קטנים

לא תמיד אפשר לחתוך את כל הקטע ביחידה אחת שלמה. לפעמים יש אילוצים בשטח העבודה שצריך להתחשב בהם. אם זה חלק גדול ורחב של הקיר, אז מנסרים את קיר הבטון החיצוני למקטעים קטנים יותר. אחרת לא תהיה אפשרות גם לפנות חלק אחד ענק מהמשרד. הבטון הינו חומר בניה חזק וגם מאוד כבד. כדי להוזי אותו ולפנות את קוביות הבטון החוצה – צריך מנוף. תמיד אנו מקפידים לבצע את הניסור והחיתוך של הבטון בקווים אנכיים ואופקים מקבילים. ההקפדה על דיוק מאוד חשובה ללקוח, וגם לנו כתורת עבודה.

 

 

קבלו הצעת מחיר של ניסור בטון וקידוח – ללא תשלום וללא התחייבות.

מנהל הפרוייקט יגיע עד אליכם לבדיקות וחישוב עלות העבודה – ללא תשלום !

שם (חובה)

מספר טלפון לחזרה

תוכן הפניה

הצעת המחיר עבור ניסור בטון או קידוח או הפניה להתייעצות והסברים – הינה ללא התחייבות וללא תשלום כלל מצידכם !
לאחר מילוי הפרטים ולחיצה על כפתור שליחה – תקבלו מענה מהיר מאיש מקצוע מנוסה בתחום ניסור בטון.

 

Call Now Buttonחייגו