ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.
09/05/2014 18:53 | by: admin

ניסור קירות בטון
אם אתם שוקלים פתיחת חלל עבור דלת בממד, או ניסור בטון של קיר ממד לצורך הגדלתו בהסרת אחד הקירות והרחבה של הממד האופציה הזו קיימת וברת יישום. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר ניסור בטון מקצועי. חישוב עלות המחיר של הפרוייקט נובע ראשית כל ממכלול הבטון עצמו שיש לנסר. כלומר אנו נחשב את מידות הניסור רוחב אורך וגובה בכדי להגיע למציאת גודל החלק המיועד לחיתוך וניסור. אל תתפתו להצעות של חציבה כוחנית במקום זה כי הנזקים שיגרמו למבנה ולשלד בעיקר יגיעו לעלות של מאות אלפי שח – עד כדי צורך קיים להכריז על המבנה כלא בטוח לשהיה ומגורים. חציבה בבטון הינה פעולה מאוד אלימה שאינה מהווה תחליך לחיתוך וניסור קירות בטון עם מכשור מתאים ומיוחד לצורך כך.

ניסור קירות בטון

ניסור קירות בטון

בשנים האחרונות נוטים בעלי בתים להתייחס אל ממד הבית כחדר נוסף ובכדי שיהיה מתאים למגורים צריך לפתוח או להגדיל את החלון הקיים.
אפשרות נוספת היא הגדלת חדר ממד שלא עמד בתקן הישראלי מבחינת שיטחו המינימלי, או רק הסרת קיר בטון קיים לצורך הרחבה ותוספת בניה. בהתאם לתנאי השטח ולאילוצים טכניים קיימים שחלקם היוו קושי, מנסרים את קיר הבטון לאורך ולרוחב. כמובן שלפני התחלת החיתוך דואגים לקבע ולהרכיב תומכות מתאימות למניעת התמוטטות חלקי הקיר לאחד הצדדים. בדרך כלל הניסור מבוצע אופקית ואנכית, ולעיתים גם באמצע הקיר באותו אופן לרוחב ולאורך בפרוסות. ממש כאילו פרסתם עוגה לאורך הגבולות שלה, ובאמצע חתכתם מקצה לקצה כמה חתכים מצד אחד לשני. עד שנוצרו לכם פרוסות עוגה ארוכות ומלבניות. שימו לב וניתן בקושי לראות זאת בתמונה כי צנרת תווי החשמל נחתכה, וגם ברזלים יצוקים בתוך הבטון נוסרו בצורה נקייה כאילו המסור חותך חמאה בקו ישר ואחיד.

ניסור קיר ממד מבטון

ניסור קיר בטון של ממד יש לתכנן במשנה זהירות והקפדת ייתר על הביצוע נכוחה בפועל. קירות בטון של ממד מדופנים בייתר ברזל ויצוקים מבטון מזויין המכיל אבני חצץ שנועדו לחזק אותו. כך עמידותו בפני מפגעים ופיצוצים גדולה יותר – יחסית לגודל הנזק או הפיצוץ. התקן קובע במדוייק את יכולתו להתמודד עם צרות אלו. ומשום זאת הבניה מוקפדת ונוצר קיר מבטון מאסיבי ועמיד גם לפעולת הניסור. מסור היהלום שאמור לחזור מבעד לכל הקירות יצליח במלאכתו לכאורה, אבל במאמץ של הספק וזמן גדול יותר עד כדי 20% בדרך כלל. בעת הניסור צינורות של מים המקובעים ונוצקו בקירות הבטון, תשתית של כבלי חשמל, ואפילו צנרת נחושת שאמורה להוביל אוויר וחמצן לממד בעת הצורך – לא ישרדו. המסור יינסר גם אותם ללא קושי מיוחד – אבל חייבת להשמע אזהרה בטרם הניסור :
יש לנתק כל אספקת חשמל,מים,גז,אוויר וחמצן לממד . לוודא שכל הברזים סגורים היטב, ולהרחיק כל אדם על מנת למנוע פגיעה פיזית בנוכחים שבמקום.
רק לאחר סיום ניסור הבטון והפלת הקיר או פירוקו בפרוסות אורך או רוחב, אפשר להתחיל לטפל בכל תשתיות החשמל מים ואוויר. תלוי בנתונים הטכניים של תוכנית הבניה או ההרחבה. אם להגדיל את הממד על ידי יציקת בטון נוספת או להוסיף קיר בצד חופף, מחליטים אם להתחבר לתוואי החשמל הקיים ןלהאריך אותו או לבטלו. ובמקומו להכין מסלול אחר וחדש כולל תוספות – הכל בהתאם להחלטת מפקח הבניה בשטח והשוואה לתוכניות הבניה.

Comments are closed.

קבלו הצעת מחיר

הצעת מחיר ניסור בטון

קטגוריות

ניסור בטון ישראל – החברה הישראלית לניסור בטון מקצועי

ראשי.

ניסור בטון

פנו אלינו ישירות בטלפון :

Call Now Buttonחייגו