ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.
ניסור בטון בתל אביב
shadow1

ניסור בטון בתל אביב

מקצוענים ומנוסים לתת לך שירות ניסור בטון בתל אביב, כולל כל איזור המרכז. ניסור עם צוות מוביל אשר ניהל וביצע מספר רב של פרוייקטים בכל איזור העיר תל אביב. אנו יכולים להגיע לכל מקום בעיר לצורך הפעילות כולל מתן פתרונות פינויי פסולת המבנה ( שהינה חלקי בטון חתוכים ) והובלה למטמנה מורשית באיזור המרכז.

העיר תל אביב כמטרופולין מרכזי בישראל, מהווה את מרכז העסקים וגם המגורים של המדינה. לא לחינם עלות הדירות לרכישה או השכרה בעיר הן מהגבוהות בארץ, ולעיתים אף מוגזמות ללא כל פרופורציה. צעירים רבים נוהרים לעיר ולסביבתה לצורכי מגורים וחיים בה. חלקם לומדים אחרים מנהלים עסק ואחרים עובדים או פשוט חווים את החוויה של העיר הגדולה. דרישה למגורים מולידה צורך של גידול בדירות או שינויים מבניים. אם קיים בניין יישן במרכז העיר אשר נוטה כבר להתפורר לאחר עשרות שנות קיומו, הוא יפונה בתהליך כזה או אחר. ובמקומו יוקם מבנה הרבה יותר מאסיבי גדול ורחב. בעיקר גדול לגובה לניצול עוד שטח בניה.

ניסור בטון או הריסה בתל אביב

אבל כדי להסיר את המבנה היישן – צריך לפרק אותו. פיצוץ מבוקר אינו אפשרי לרוב בעיר תל אביב הצפופה. לכן ההריסה מבוצעת בחלקים, תוך הקפדה על אי חריגה מתחומי המבנה או השטח. הפלה לא באה בחשבון – אבל ניסור בטון כן. תחילה מפרקים ומפנים כמה שאפשר פסולת מבנה כולל בלוקים וקירות לא מבוטנים. אז אנו מגיעים כצוות עם מפקח משלנו- בעל ידע וניסיון . אנו מקבלים את ההנחיות, המיקומים וחלקי המבנה להסרה. אחרי שהכנו תוכנית עבודה מפורטת לכל קבוצה – אנו מתחילים בניסור בטון אשר יבוצע במדוייק תוך מתן חשיבות מירבית לבטיחות. גם בטיחות האנשים שבשטח וגם בטיחות כל גורם מחוץ לשטח המגודר, כגון העוברים והשבים או דיירים במבנה  סמוך.

ניסור בטון  מקצועי יבוצע רק על ידי חברה מנוסה עם  רקע וידע טכני בעלי ציוד מיוחד. הישמרו מחאפרים,שיפוצניקים למינהם, מפרקי מבנים לא מיומנים וסתם קבלני קש להריסה. גם אם יש ברשותם מסור בטון – הפעילות וניסור בטון בתל אביב לא פשוט כלל ברוב המקרים בעיר הצפוהה בישראל.

ניסור שלד בטון בתל אביב

ניסור בטון של שלד מבנה אשר קיים מזה שנים, חלקו עדיין קשיח וחזק אולם חלקו המערבי מראה סימני חולשה. אנו מקבעים את קורות השלד הבמובן גם אם נדמה שהוא יציב, ורק אחרי מדידה מתחילים לחתוך את הבטון עם המסור – או לעיתים עם כבל היהלום. כבל או שרשרת יהלום לניסור בטון – היינו הך. לרוב מתחילים לנסר את הקורות האופקיות. קורת בטון אחת בכל פעם. כמובן שהיא נקשרת ומאובטחת קודם לניסור עם שרשרת חזקה לעומסים כבדים. היא נתמכת על ידי מנוף אשר מחזיק אותה במקומה למניעת נפילה – גם בתום הניסור והחיתוך של הבטון. לאחר החיתוך המנוך מוריד את הקורה מטה אל עגלת האפשה או לפחות לקרקע ומשם למטמנה. בתל אביב ישנם מבנים רבים להריסה מבוקרת – תחילה שלד הקירות ורק אחרי כן שלד הבטון. לכל פרוייקט ישנם גם הנחיות ומגבלות מחמירות של בטיחות, ניקיון חריגה לרחוב, צמצום רעש וכדומה. פנו אלינו לבחינת ביצוע פרוייקט : קטן או גדול של ניסור בטון בתל אביב – ללא תשלום וללא התחייבות לגבי בחינת הצעת המחיר.


הצעת מחיר ניסור בטון :

שם (חובה)

מספר טלפון לחזרה

תוכן הפניה

ניסור בטון בתל אביב

ניסור בטון בתל אביב

Call Now Buttonחייגו