ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.
ניסור בטון ביהלום
shadow1

ניסור בטון ביהלום
ההבדל בין ניסור בטון ביהלום לעומת חציבה בבטון או הריסת קירות גדולה ומהותית מיסודה. אנו מבצעים שירות ניסור וקידוח בטון ביהלום עבור לקוחות בעלי בית קרקע או וילה, גם אם זה דירה בבניין שקיבלתם אישור כייאות לביצוע תוספת בניה או פתיחת חללים. בכדי להסיר חלק מיציקת בטון או מקיר בטון קיים, עומדים לפניכם כמה אפשרויות אשר הבולטת בינהם היא ניסור בטון ביהלום, והשניה אחריה אם כי במרחק רב – זה חציבה.  חיתוך בטון  במסורי יהלום הינו מהיר נקי וזול יותר מאשר הריסה כוחנית ללא אפשרות לדיוק ושמירה על שאר המבנה. פעולת הניסור ביהלום שקטה הרבה יותר, בטוחה ומהירה. החיתוך ופני השטח שמתקבלים הינם ישרים וחלקים ללא גופים זרים הבולטים מהקיר וללא שאריות של חתיכות בטון משוננות שעלולות בקלות לפצוע כל אדם שעובר בסביבה. החציבה בקיר בטון מיושמת עם כלי הריסת מבנים כבדים או ידניים אבל מתארכת לעין שיעור מול ניסור של קיר בטון למשל. כלי עבודה רוטטים אשר חוצבים ביציקה מבטון מקימים רעש, לכלוך, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך כמו סדקים במבנה או אפילו בדירות סמוכות אשר להם יש קיר אחד לפחות משותף לביתכם.

מסור ניסור יהלום

המסור זה כלי עבודה יעודי לחיתוך בטון בקו ישר, כלומר לאורך המסילה שבה הוא מותקן. את המסילה של מסור הבטון מחברים לרימפה או לאלמנט יציב וחזק אחר, לדוגמה קיר בטון. את המסילה הזו ממקמים במדוייק במקביל לקו החיתוך המתוכנן, בצורה מדוייקת וגם בטיחותית. יש לכך משמעות לא קטנה, כי הדיוק בניסור תלויי במיקום המסילה. אז מרכיבים את המנוע של המסור על גביה, ומחברים את מסור היהלום העגול. מסור דיסק מיוחד זה מגיע לקוטר של אפילו מטר ( לרוב בחול ארה"ב ). הוה עשויי ברזל חזק ומשונן סביב היקפו. על פני השיניים ישנם יהלומים. אלו יהלומים תעשייתיים שנוצרו במעבדה במיוחד למסורים כאלו. כשהם מתחכחים במהירו עצומה בבטון – הבטון נחתך ומנוסר בנקודת המגע. ראו תמונה

מסור ניסור בטון ביהלום

מסור לניסור בטון ביהלום בעת הניסור

ניסור בטון במסור יהלום
בטון הינו חומר בניה חזק מאוד ומאז שהומצא משמש בבניית בתים ומבנים גדולים כקטנים בכל רחבי העולם המפותח. חוזקו של הבטון לא נתון לוויכוח, ובעת יציקת בטון תוספת הברזל בקטרים שונים תורם מאוד לעמידותו ומחזק אותו עוד יותר. משטחי בטון שנוצקו כראויי לתקנים מחמירים יחזיקו מעמד שנים רבות וקשה מאוד להסירם. בעת הריסת מבנים בטון מזויין תמיד מהוה קושי רב יותר להסרה מאשר קיר בלוקים רגיל. משום כך כדי להסיר חלקי בטון קיימים נולד הצורך לשימוש במסור ייחודי ובעל קושי ועמידות גבוהה. מסור בטון עגול שעל גבי השיניים שלו ישנם יהלומים תעשייתיים שנוצרו בתהליך מיוחד במפעלי תעשייה תחת לחץ עצום עמידים מול הבטון ומרכיביו. כשמסור כזה מסתובב במהירות גבוהה מאוד לאור עמידותו – הוא יוצר חיכוך גבוה עם הבטון וחותך או יותר נכון לאמר : מנסר את הבטון. אמנם החיכוך יוצר חום מאוד גבוה אולם צינון במים זורמים של מקום הניסור מצנן אותו ומאפשר המשך הניסור.

מידע ומאמרים נוספים : ניסור בטון מדוייק , יציקת בטון

Call Now Buttonחייגו