ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.
ניסור בטון באשקלון
shadow1

ניסור בטון באשקלון

פנו אלינו ותופתעו כי ניתן לקבל שרות ניסור בטון באשקלון גם לקראת שיפוץ גדול או התקנת דלת חדשה בחדר ממד. בשנים האחרונות משפחות לא מעטות באיזור אשלון והסביבה הנתונה להתקפות טילים נתקלו בבעיה שרוחב דלת הממד צרה מעט עבור מעבר של עגלת תינוקות או כסא נגישות עבור אחד מדיירי הבית. הצורך להכנס אל הממד בשעת הצורך העמידה לא מעטים בפני בעיה ונאלצו לשאת את התינוקות או דייר מבוגר על כפיים אל המרחב המוגן. לנו יש פיתרון מעשי ומקצועי של ניסור קיר בטון או לפחות הרחבה של פתח הדלת על ידי ניסור אנכי ואופקי לפי מידת הצורך או דרישה של בעלי הבית. בעיר אשקלון מסתמנת תנופת פיתוח ובניה מוגברת בשנים האחרונות, גם בעלי בתים קיימים שאינם מעוניינים לעבור לבית אחר במיקום שונה מעדיפים הרחבה. לעיתים די בהסרה של קיר חיצוני אל הגינה ושם על ידי הוספת חדר או  שניים מגדילים את שטח הבית למחייה.בניה שכזו צמודה לקיר החיצוני לעיתים אפשרית גם מבחינת החוק ותקנוני הבניה כולל אישורים, וגם מבחינה טכנית.

ההרחבה מבוצעת תוך פרק זמן קצר, אנו לא חוצבים בקיר קיים, לא שוברים ומפזרים חלקי בטון בצורה גסה. אנו מיומנים בניסור של מכלולים גם קטנים לכל דורש כולל לקוחות פרטיים או קבלנים ובעלי מקצוע בתחום הבניה או השיפוץ. חשוב מאוד בעת הניסור של הבטון שיהיה מקור מים זמין בסביבה. המים הם לצרכי צינון של המסור העגול המיוחד. מסור זה השזור בחלקיקי יהלומים קטנטנים בחלקו המשונןמסתובב במהירות מאוד גבוהה. בעת ניסור בטון, בגלל החיכוך העצום עם הבטון של המסור נוצר חום מאוד גבוהה בטמפרטורות גבוהות שעלולות להביא להתכת המסור או אפילו שריפת הבטון. מים זורמים באופן תמידי על גבי מסור זה יצננו אותו ויועילו לביצוע הפרוייקט והחיתוך במדוייק ללא תקלות. אם אין מקור מים אנו נדאג להביא עימנו ציוד ומיכל מים מתאים.

אל תתפתו לשיפוצניק חאפר, והתרחקו מהצעות של הריסת קיר בשבירה שעוד עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לבית או למבנה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ללא תשלום. ניסור בטון זה פעולה למקצוענים ומנוסים

הצעת מחיר ניסור בטון :

שם (חובה)

מספר טלפון לחזרה

תוכן הפניה

ניסור בטון באשקלון

ניסור בטון באשקלון

Call Now Buttonחייגו