ניסור בטון – ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד. הצעת מחיר לניסור בטון.
17/06/2014 15:50 | by: admin

מסור ניסור בבטון

כל המסורים אשר ברשותנו מיועדים ומתאימים עבור ניסור בטון. מסור זה הינו כלי יעודי ומקצועי שמשמש אותנו במתן שירות לכל דורש למטרות כגון הסרת מכלולי בטון קיימים כולל משטחים קירות גגות מבנים ואפילו גשרים הבנויים מחלקי בטון שנוצק במפעלי תעשייה והובא למקום והורכב בו. המסור עצמו בצורתו הנוכחית הוא עגול ומשונן לכל היקיפו. לכל שן אחת או שתיים מקובע יהלום תעשייתי בעל חוזק רב ויכולת עמידות גבוהה בפני שחיקה של חמרי בטון. המסור נע על גבי ציר מרכזי במהירות סלד עצומה ועצם החיכוך והמגע עם משטחי בטון הוא חודר לתוכו ויוצר חריץ בהתאם לעומק החדירה. לרוב הוא חודר את כל המשטח ומציץ בחלקו מצידו השני של הבטון המנוסר. כל הציר נע באיטיות על גבי מסילת ברזל המונחת לאורך כל החיתוך, וניתנת לשליטה על ידי מפעיל המסור. ניסור לא ישר בבטון יגרום לעיוות המסור ובמקרים קיצוניים לשבירתו בגלל כוחות ועוצמות מאוד גדולים שפועלים מצידו של להב החיתוך. קיים סיכוי קלוש שהבטון יישרף אולם לא יתלקח. מומלץ לדאוג שיהיה בסביבה מטף לכיבוי אש על כל מקרה, ולמעוניינים ישנה אפשרות לרכישת ציוד כיבוי אש באזור הדרום. כדי להסיר דאגה – בעת הניסור נוצר חום גבוה ובמשך כל פעולת הניסור אנו מצננים את האיזור המנוסר במים זורמים. בכדי לקרר את מסור הבטון העגול וגם את הבטון המנוסר עצמו.

שרשרת ניסור בטון

שרשרת ניסור בטון

שרשרת ניסור בטון

מסור אחר – או בשמו הנפוץ שרשרת חיתוך שגם היא שזורה בחלקיקי יהלום מיועדת עבור ניסור משטחי בטון גדולים ורחבים שאותם הלהב לא יכול לחדור. התנועה המעגלית במהירות גבוהה על פני שטח בטון תיצור חריץ ראשוני ובהמשך תנסר את החלק עד סופו. השימוש המתאים עבור שרשרת זו – לחיתוך כבישים מבטון או משטחי ענק כולל גשרים וקירות מבנים ממש רחבים. השרשרת בצורתה החיצונית מזכירה מאוד שרשרת של אופניים, אולם ההבדלים הינם עצומים מבחינת חוזק, קשיות החומר ועמידותו בפני חיכוך. השימוש בשרשראות ניסור בטון אלו מקורו בניסור שיש במחצבות ענק בחול. שם קודחים בסלע שנחשף בתוך צלע ההר, ואז מנסרים. השרשרת מסתובבת וחותכת את הגוש המיועד עד לביקועו והתפרקותו כקוביה מדופן ההר. את קוביית השיש מובילים החוצה למנסרה ושם היא נפרסת לפרוסות של פלטות שיש המשמשות למטבחים או מצבות וכדומה.

דיסק יהלום לבטון

 

דיסק ניסור בטון ואבן

דיסק ניסור בטון ואבן

מוכרת גם בשם משחזת זווית, אבל משמשת גם לחיתוך וניסור : אבן, בטון, ברזל, ואפילו קרשי עץ בעת הכנת תפסנות ליציקת בטון.
בניגוד לנוהג לכנות את דיסק היהלום אשר נמצא בשימוש של כל עובד בניה, הוא אינו מסור לניסור בטון סטנדרטי. הדיסק המדובר משמש לחיתוך אבן ,בטון שיש וכדומה. אבל אסור לטעות ולחשוב שבעזרת מסור יהלום ידני אפשר לנסר קיר בטון. דיסק יהלום שכזה ניתן לרכוש בכל חנות חמרי בניה ולהרכיב אותו על מכשיר מסור הדיסק בעזרת מפתח מתאים. השימושים המגוונים של דיסק יהלום זה הוא הסיבה העיקרית לכך שרבים משתמשים בו במהלך שיפוצים או בניה. אולם מי שאינו מיומן ובעל ניסיון בהפעלתו עלול לסכן את עצמו ואת האנשים בסביבתו. דיסק היהלום שאפשר לקרוא לו מסור יהלום, מסתובב בעת פעולתו בסלד גבוה ובמהירות עצומה, שימוש לא נכון או מקצועי עלול לגרום למסור זה להשבר ולהתפרק. השברים החדים שעפים ממנו בעת השבירה פוצעים ואף עלולים להרוג. כך או אחרת הוא אינו מתאים לניסור בטון יעודי כפי שמתכוונים, ועדיף שישאר לשימוש בידיהם של עובדי שיפוצים ובניין. הניסור השימושי בבטון עם דיסק זה מיועד בעיקר לחרוץ תעלום – בדומה לשריטה עמוקה – בקירות בטון בעומקים של כמה סנטימטר בלבד. החריצה הינה עבור הנחת תשתית של תעלות חשמל או צנרת מים בתוך הקיר שאינה גלויה. אחרי כן מכניסים את צנרת החשמל-צינור שרשורי או שחור וחלק- וממלאים ומכסים בטיח ורק אחרי כן צובעים לסיום.

 

Comments are closed.

קבלו הצעת מחיר

הצעת מחיר ניסור בטון

קטגוריות

ניסור בטון ישראל – החברה הישראלית לניסור בטון מקצועי

ראשי.

ניסור בטון

פנו אלינו ישירות בטלפון :

Call Now Buttonחייגו