ניסור בטון ישראל. ניסור וקידוח בטון מקצועי צוותים מנוסים ומיכשור מיוחד.
מחיר ניסור בטון
shadow1

ניסור בטון – הצעת מחיר וייעוץ

הצעת המחיר או הפניה להתייעצות והסברים – הינה ללא התחייבות וללא תשלום כלל מצידכם !
לאחר מילוי הפרטים ולחיצה על כפתור שליחה – תועברו ישירות אל דף ראשי של אתר ניסור בטון זה.

שם (חובה)

מספר טלפון לחזרה

תוכן הפניה

מלאו פרטים ליצירת קשר – וקבלו פניה מהירה מהחברה הישראלית לניסור בטון מקצועי. כחברה אנו נחשבים בין המובילים בארץ בתחום ניסור בטון, קידוח בטון, חיתוך בטון וביקוע מבנים. טיפ שלנו : אם יש ברשותכם שירטוט טכני ו-או אדריכלי ו\או תכנית של מפקח הבניה. המורות ומנחות היכן במדוייק נידרש הניסור והחיתוך להסרה, אז יש לכם ייתרון.
אנו נשמח להתמודד מול כל הצעת מחיר שקיבלתם מחברה מקצועית ובעלת ניסיון, ולא מול קבלנים מזדמנים של שיפוץ. – פנו אלינו גם טלפונית ואם יש באפשרותכם שילחו לנו את המפרט וקבלו את הצעת המחיר שלנו.
אם פניתם לחברה לקבלת מחיר – דירשו לראות אם ברשותם יש ביטוח לכיסויי נזקים ( על כל מקרה ) ואפילו בקשו מספרי טלפונים של לקוחות אחרונים בכדי להתרשם מהמקצועיות, מהשירות, ואופן הביצוע. – אנו נשלח נציג מטעמנו בעל ניסיון של 22 שנים בניסור בטון בכדי שייבחן את המבנה והפרוייקט.
אל תתפתו לשיפוצניקים או קבלנים שמציעים חיתוך קוביות קטנות של מטר על מטר עם פטישון והפלתם על גבי צמיגים ישירות לרצפה. בהרבה מקרים זה עלול להעיד על חוסר מקצועיות ואיכות שלהם.
לרוב ישנה נטיה לחשב את עלות פרוייקט הניסור ופינוי הפסולת לפי נפח החיתוך המיועד של המכלול בין אם זה משטח בטון או קיר או אחר. בחישוב מכפילם את המידות _אורך,רוחב,עובי – ומגיעים לנפח החלק המיועד להסרה. לדוגמה : המחיר לניסור של קיר ברוחב 15 סנטימטר יהיה שונה מניסור של אותו קטע אם הרוחב הוא 25 סנטימטר.